פרסום ברשתות חברתיות

חברת מונילייט תעשיות תוכנה מעניקה שירותי אינטרנט שונים וביניהם פרסום ושיווק ברשתות חברתיות, רשתות חברתיות הן הזירה הפעילה ביותר באינטרנט. פייסבוק, מייספייס, טוויטר, פליקסטר, לינקדאין ועוד, הן רק חלק ממכלול רשתות חברתיות, המשמשות כר פורה ליצירת קשרים בין אנשים.
פרסום ושיווק ברשתות חברתיות בחברת מונלייט מאפשר לעסק שלך להיות חשוף לקהל לקוחות חדש, רלוונטי וממוקד מטרה.

מאז ומתמיד פרסום היה רווחי ומשתלם עבור עסקים, על מנת להגדיל את החשיפה לעסק ולסל המוצרים, היה צורך לבצע פעולות שיווקיות ופרסומיות במקומות שונים וביניהם ברשת האינטרנט. באנרים באתרים בעלי תעבורה גבוהה, פרסום באמצעות המודעות הממומנות בגוגל, קידום האתר עצמו, כל אלה ועוד היו מניבים תוצאות נאות עבור בעלי העסקים.

מדוע פרסום ושיווק ברשתות חברתיות ולא בשלטי חוצות?
פרסום ושיווק באינטרנט בכלל וברשתות חברתיות בפרט, עדיף על פרסום שלא באינטרנט. שכן, בניגוד לשלטי חוצות, עיתונים, פליירים ומודעות, פרסום ושיווק באמצעות האינטרנט הוא פרסום שמניב תוצאות. רשת האינטרנט חשופה למספר רב של גולשים ובאפשרותה להגדיל את קהל הצרכנים של העסק בצורה משמעותית.

מבין כלל שיטות ודרכי הפרסום ברשת האינטרנט, PPC, SEO, פרסום באנרים באתרים עם תעבורה גבוהה , SMO. שיווק ברשתות חברתיות הוא המילה האחרונה. רשתות חברתיות הן הזירה החמה ביותר בשוק הפרסום של היום. בשונה מדרכי פרסום אחרות, פרסום ברשתות חברתיות הוא הפרסום הממוקד ביותר. רמת הפילוח אליה ניתן להגיע בעת שאנו מפרסמים ברשתות החברתיות היא מהגבוהות ביותר.

אם בעבר עסק שמוכר שמלות כלה, היה מעוניין להתפרסם בזירה האינטרנטית כל שנדרש ממנו היה להקים עמוד נחיתה ולדאוג לפרסום באתרים עם רמת תעבורה גבוהה.  החיסרון היחיד בפרסום באתרי אינטרנט הוא שלא קיימת חשיפה ממוקדת. המודעה מתפרסמת אצל כל הנכנסים לאתר. גברים ונשים, ילדים ורווקים, כולם ייחשפו למודעה המציעה למכירה שמלת כלה. עובדה זו הופכת את הפרסום באתרים ללא רלוונטי  ומיותר.

לא כל שכן, כשמדובר בפרסום ברשתות חברתיות. בעידן הרשת החברתית יש אפשרות לבחור פילוח מדויק וקהל מטרה, אליו יופנו המודעות. כך למשל פרסומים אודות שמלות כלה יהיו מופנים רק לקהל יעד נשי, אשר סימן את עצמו כמאורס או נמצא בזוגיות, בחתך גילאים של 25- 35, באם מדובר בשמלות יוקרתיות ניתן לבחור את אזור הפילוח בו מתגוררים  האנשים ובכך להבטיח אנשים ממעמד סוציואקונומי גבוה ועוד.

בחר נכון עבור העסק שלך ועוד היום התקשר למונלייט ותהנה מהליך פרסום ושיווק ברשתות חברתיות, הליך אשר יבטיח לעסק שלך נראות ברשת, חשיפה מרבית ותוצאות!